|
Po raz któryś posialiśmy 2 punkty, które mogą okazać się wiosną bezcenne (oby nie).
Na temat wczorajszego dziadostwa nie mam nic do powiedzenia.
Teraz przed nami 3 bardzo ważne mecze - wynik powyżej 4 pkt byłby fantastyczny... oczywiście całkowita klapa w rodzaju remisu z żydami i 2 porażek też całkiem możliwa.
Ostatnio edytowane przez arti : 21.11.2015 o godz. 11:16.
|