|
Co do Śpika (sędziego) to Wisła raczej nie ma najlepszych wspomnień, w tym sezonie jeszcze nam nie sędziował, w zeszłym jedna wygrana (z Lechią) i 2 remisy (bez większych uchybień raczej) ale pamiętam z przeszłości kilka meczów z jego udziałem, gdzie sędziowanie na chybił-trafił w jego wykonaniu wprowadzało olbrzymią nerwowość w grze. Ostatnio jednak w miejsce Borskiego i Gila wskoczyli Raczkowski (poprzedni sezon ) czy Stefański (mecze z Legią i Koroną w tym sezonie - poprzedni sezon pechowy sędzia od 2:2). Zobaczymy jak ustawi zespół Moskal, ale podejrzewam, że zagramy w ustawieniu: Cierzniak - Joić, Głowacki, Guzmics, Sadlok- Mączyński, Popoić, Boguski, Jankowski, Burliga - Brożek. Ja posadziłbym na ławce Jankesa, Boguskiego przesunął do ataku, a na skrzydłach ustawił Burligę i kogoś z młodych (Handzlik/Marszalik), a ewentualnie Jankesa wpuścić po przerwie, ale zobaczymy - Kazik raczej nie zdecyduje się na takie zagranie aby rzucić kogoś z młodych na głęboką wodę....
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|