|
Wiem wiem Mario pisałeś mi o tej wódce ale bardzo ciężko ją dostać a już żeby cena była przystepna to marzenie ściętej głowy. Na tego stumbrasa sie nastawiłem (cena około 23zł) ale jak znajde Stocka taniej to go wezmę.
A powiedzcie kiedy najlepiej kupować (mam jeszcze rok)? bo słyszałem żeby miedzy świetami a nowym rokiem lub już na poczatku 2016 bo potem jak zacznei sie sezon weselny to pójdą w górę.
Edit: a zna ktoś kogoś kto prowadzi knajpę? czy istnieje szansa na kupno np. Wyborowej za 17zł? W ubiegłym tygodniu w czasie rozmowy taka padła a ja wolę sie upewnić czy to nie przypadkiem ściema. Czyli czy jest możliwe aby ktoś kto prowadzi knajpę załatwił wódkę duuużo taniej? Czy ma do tego coś koncesja?
Ostatnio edytowane przez wiślak 86 : 18.11.2015 o godz. 18:07.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|