stary zgred napisał(a):

To raczej gra z bankami a skończy się tym iż z powodu braku kupców rozłożą spłatę na np. 50 lat.
Ale to i tak nic nie załatwi - dalej będzie marazm i narastające długi zew.
Moje zdanie jest takie żeby zaorać i zacząć od IV ligi jako TS Wisła.
W 3 lata możemy być z powrotem w tym samym miejscu i to za 10% wartości tych długów.
|
Po pierwsze pytanie gdzie Wisła będzie w tej IV lidze grała?. Na Reymonta nie ma szans, raczej za drogo. To gdzie? na Hutniku?. Z tymi trzema latami to bym tak nie czarował. Jakoś inny upadłym nie idzie w tej czwartej lidze tak dobrze. Widzew mimo ogromnego wsparcia ma do tego wciąż daleko. Innym chyba nawet grozi spadek.