Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10231
Stary 12.11.2015, 20:41
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Jak już tak rozkminiacie, że to Cupiał nie chce Wisły sprzedać to weźcie jeszcze drugą stronę medalu. Cupiał chce sprzedać ale kupców odpychają długi i sytuacja klubu. TS-owi też nie chciał sprzedać? Nie, audyt wykazał w jak kiepskiej kondycji jest SA i TS się wycofał, bo nie miał na tyle funduszy.
Mi się obiło o uszy, że to Cupiał zerwał wtedy negocjacje, bo TS nie wywiązał się ze zobowiązania wpłaty kwoty na spłatę długów licencyjnych.

PS. wydaje mi się, że w bankach nie pracują ludzie, którzy sądzą, że TF kiedykolwiek odzyska pieniądze z długu Wisły. Dlatego nie widzę powodu, dla którego Cupiał nie mógłby zrzec się długu (choć wg prawa byłoby to chyba działanie na szkodę firmy [?]), albo rozłożyć go na jakieś niewyobrażalnie małe raty (podobnie zrobili w L chyba? A przecież jej dług wobec ITI jest raczej dużo większy). Banki powinny być chyba usatysfakcjonowane (upadłość Klubu oznaczałaby przepadek zobowiązań wobec TF) i wszystko było chyba zgodnie z literą prawa (w interesie TF jest raczej zyskać miliony na inwestycje z banków, w zamian zrzekając się/odraczając zobowiązanie długu).

I leciutki pozytywny powiew: mamy chyba nowych partnerów Samsunga i Citybank, patrz fanpage Klubu na FB i TT.
Ostatnio edytowane przez piotek : 12.11.2015 o godz. 21:01.
Odpowiedz cytując