Jak już tak rozkminiacie, że to Cupiał nie chce Wisły sprzedać to weźcie jeszcze drugą stronę medalu. Cupiał chce sprzedać ale kupców odpychają długi i sytuacja klubu. TS-owi też nie chciał sprzedać? Nie, audyt wykazał w jak kiepskiej kondycji jest SA i TS się wycofał, bo nie miał na tyle funduszy.
Niektórzy naprawdę chyba uważają, że Cupiał jest jednym dożywotnim właścicielem i ch..uj
Otóż nie. Zmiana nastąpi. A czy będzie to zmiana na lepsze czy na gorsze, tego nie wiemy i takie należy zadać pytanie.
Audyt był i to też jest fakt, to właśnie audyt zadecydował o tym, że póki co (lub całkowicie) temat upadł.