Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10228
Stary 12.11.2015, 20:05
Jak już tak rozkminiacie, że to Cupiał nie chce Wisły sprzedać to weźcie jeszcze drugą stronę medalu. Cupiał chce sprzedać ale kupców odpychają długi i sytuacja klubu. TS-owi też nie chciał sprzedać? Nie, audyt wykazał w jak kiepskiej kondycji jest SA i TS się wycofał, bo nie miał na tyle funduszy.
Niektórzy naprawdę chyba uważają, że Cupiał jest jednym dożywotnim właścicielem i ch..uj

Otóż nie. Zmiana nastąpi. A czy będzie to zmiana na lepsze czy na gorsze, tego nie wiemy i takie należy zadać pytanie.


Audyt był i to też jest fakt, to właśnie audyt zadecydował o tym, że póki co (lub całkowicie) temat upadł.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując