Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33557
Stary 07.11.2015, 16:03
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
ABGwislakABG Wkleiłem Ci to w południe na sb ale nie zareagowałeś.

Jako "kalkulator" możesz się wykazać

https://pbs.twimg.com/media/CTH5_kmVEAA0xpX.jpg:large
Niezłe. Kalkulator co prawda deklarował że nowa ksywa mu pasuje, ale sądząc po tym:
Cytat:
Dzieki Miras. Mam w tym potwierdzenie, ze komediant68 tej ksywy nie wymyslil. Dzieki, poslodziles mi nieswiadomie.
coś go tam chyba jednak uwiera .
A... zapomniałem podziękować że wymyśliłeś tego kalkulatora. To się nazywa spisek...