Karherop napisał(a):

|
Podpisując się pod przedmowca, nie miesci mi sie w głowie dlaczego sąd przyznal racje Smudzie. Przeciez nikt Smudy z pracy nie wyrzucil, tylko zwolnil z pelnienia obowiązków. Ktoś może mnie oświecić dlaczego mamy mu wypłacić cala pensje od razu?
|
nikt cię nei oświeci bo nkt nie wie jakie były zapisy w kontrakcie.dlatego nei obowiazuje tu prawo pracy.wystarczy zapis "w razie gdy klub zwolni mnei z obowiązkow trenera pierwszego zespołu to zobowiązuej sie do natychmiastowego wyplacenia pozostalej części kontraktu"...