Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33424
Stary 02.11.2015, 10:11
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
...
Idź pogadaj z ludźmi pracującymi w OPS, to może skumasz dlaczego pomysł rozdawania pieniędzy na dzieci (w formie o której rozmawiamy) jest idiotyczny...

Tak, musiałem zagłosować na PiS - w obecnej sytuacji wydaje mi się to najlepszym wyjściem. Znam ludzi, którzy głosowali na PiS bo chcieli, nie "musieli". Wyobraź sobie, że też nie z wszystkimi pomysłami PiS się zgadzają, szczególnie dotyczącymi gospodarki. Tylko takie trolle/zaślepieńcy jak Ty przyjmują każdy pomysł PiS bezkrytycznie.
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 02.11.2015 o godz. 10:14.