kerim1906 napisał(a):

Idź pogadaj z ludźmi pracującymi w OPS, to może skumasz dlaczego pomysł rozdawania pieniędzy na dzieci (w formie o której rozmawiamy) jest idiotyczny...
Tak, musiałem zagłosować na PiS - w obecnej sytuacji wydaje mi się to najlepszym wyjściem. Znam ludzi, którzy głosowali na PiS bo chcieli, nie "musieli". Wyobraź sobie, że też nie z wszystkimi pomysłami PiS się zgadzają, szczególnie dotyczącymi gospodarki. Tylko takie trolle/zaślepieńcy jak Ty przyjmują każdy pomysł PiS bezkrytycznie.