Fugiel napisał(a):

|
Czy ktoś ogarnięty w temacie może mi wyjaśnić dlaczego trener Moskal wystawił wczoraj Donalda w pierwszym składzie ? Przeciez to, ze nie ma formy to widać od kliku kolejek na kilometr ....
|
Bo i tak w słabej formie jest lepszy od Cywki i Crivellaro.