Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 30.10.2015, 21:27
krasny napisał(a):Wyświetl post
Śmierdzi remisem znowu. Brakuje strzałów zza pola karnego. Ponownie piłkarze chcą wjechać z piłką do bramki w momencie kiedy w polu karnym broni 8-9 zawodników Ruchu.

Jeśli zaś chodzi o utrzymywanie się przy piłce i kontrolę meczu - taką Wisłę chce się oglądać.

Trzymam kciuki żeby w 2 połowie coś dla nas wpadło.
Nic dodac, nic ujac. Tak to wlasnie wyglada. Zamiast przy.......ic zza pola karnego, liczyc na rog, rykoszet, reke, karnego czy co tam jeszcze to 100 milionow prob krotkich podan przy 10cioosobowym murze hanysow. To sie nigdy nie uda. Albo jakis soczysty strzal albo z jakiejs kontry. Inaczej za chuja nie strzelimy tak jak z Korona i Nieciecza.
Odpowiedz cytując