|
Śmierdzi remisem znowu. Brakuje strzałów zza pola karnego. Ponownie piłkarze chcą wjechać z piłką do bramki w momencie kiedy w polu karnym broni 8-9 zawodników Ruchu.
Jeśli zaś chodzi o utrzymywanie się przy piłce i kontrolę meczu - taką Wisłę chce się oglądać.
Trzymam kciuki żeby w 2 połowie coś dla nas wpadło.
|