hubert.fan napisał(a):

Zaczęło się szukanie winnych ...
|
Ogólnie teza słuszna. Ale Berkowicz zapomina że to JKM robił podziały , wyszedł z KNP, zaatakował Kukiza na debacie prezydenckiej mimo umowie o nie agresji itd. Dobrze , że Ruch Narodowy nie ma takiego sabotażysty jak Korwin bo dzięki temu będzie prawdopodobnie 4 posłów "narodowców" i 1 senator

I to oni bedą budować ugrupowanie walczące za 4 lat, a nie przegrany po raz kolejny JKM, który powinien odejść i ew. być w komitecie poparcie takiego projektu.