piotek napisał(a):

Stawiam, że gość stwierdizł, że fajny mecz i warto obejrzeć z trybuny vip
|
Złapanie kontaktu z skautami takich klubów jak są na liście może być zyskowne w przyszłości - choć jesteśmy na tym rynku od dawna więc bardziej chodzi o podtrzymanie znajomości zapewne. Przecież nie ma tam samych bufonów, a nóż 2-3 kontakty z innymi skautami i ktoś podrzuci Nam kogoś za słabego do nich, ale dobrego dla Nas. Zawsze liczą się znajomości
