Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 24.10.2015, 10:40
Dzimi" i przy takiej bezbarwnej grze jak dzisiaj z Jagą, z tą większością zespołów byśmy dzisiaj przegrali."

Jakby ktoś chciał skomentować, ja sobie daruję.......
Odpowiedz cytując