|
No i co.. okazuje się, że można. Nie wiem, naprawdę patrząc na tą Wisłę można ogłupieć. Natomiast konieczne jest teraz kolejne zwycięstwo.
Mega radość, że to właśnie w Białymstoku. Ostatnio 2 razy niesprawiedliwie urwali nam punkty. Szkoda, że pod koniec nie mieli już siły bo można było ich powieźć spokojnie 6
|