Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 23.10.2015, 21:31
No i co.. okazuje się, że można. Nie wiem, naprawdę patrząc na tą Wisłę można ogłupieć. Natomiast konieczne jest teraz kolejne zwycięstwo.

Mega radość, że to właśnie w Białymstoku. Ostatnio 2 razy niesprawiedliwie urwali nam punkty. Szkoda, że pod koniec nie mieli już siły bo można było ich powieźć spokojnie 6
Odpowiedz cytując