Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1924
Stary 19.10.2015, 18:58
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Taraś to podobno bardziej selekcjoner niż trener, a u nas nie za bardzo z czego miałby wybierać.
Co i dlaczego Wy w nim widzicie? Pamiętam Śląsk z Tarasiem, Milą, Kaźmierczakiem itd. na 15 miejscu, po nim przyszedł stary bzik Orest i skończyli sezon na drugim, a rok później na pierwszym...