silver03 napisał(a):

|
Taraś to podobno bardziej selekcjoner niż trener, a u nas nie za bardzo z czego miałby wybierać.
|
Co i dlaczego Wy w nim widzicie? Pamiętam Śląsk z Tarasiem, Milą, Kaźmierczakiem itd. na 15 miejscu, po nim przyszedł stary bzik Orest i skończyli sezon na drugim, a rok później na pierwszym...