Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 18.10.2015, 18:22
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Pomysl, ze bez Brozka ta wyglada jeszcze gorzej. Kazek odpowiada za ten cyrk w calosci, tak jak dobrze napisał ktos Nawałka odpowiada za awans do Euro. Niestety Moskal jako trener niczym sie nie wyróżnia poza wdrażaniem filozofii krakowskiej piłki. A moze nasi się do tego zwyczajnie nie nadają ? Moze trzeba zmienić koncepcje? Dla mnie Moskal jako trener nic nie osiągnie, niestety.

Wiem ze Brozek musi grac bo nie ma nikogo innego - chodzi o to ze wymagacie od Kazka cudow, a tak naprawde Kazek ma taka ofensywna paczke : Brozek, Jankowski, Boguski, Murzyn !!!!! i jak ma niebyc remiisow remisty zawdzieczamy tylko dobrym obroncom i bramkarzowi - a wyzej wymienuiona "paka" to po prostu tragedia i smiech na sali , ten cyrk ufundowal Kazkowi Cupial, Gaszynski i inni dycydenci .....nie da sie wygrywac meczow obroncami
Odpowiedz cytując