Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#224
Stary 18.10.2015, 18:19
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Właśnie nie widzę
A ja widzę różnicę i to dużą. Gość wyraźnie mówi, że o wprowadzeniu Euro będziemy myśleć gdy gospodarka i polskie dochody osiągnął pułap strefy euro, nie ma tam nic o wprowadzaniu nas szybko na siłę ciągnąc za uszy teraz. Wszystko w swoim czasie, najlepiej żeby naród się wypowiedział w tej kwestii i bardzo dobrze.

Tłumacząc na chłopskie: jak Polak będzie zarabiać tyle ile zarabia teraz Francuz, Niemiec czy Austriak to wtedy będziemy myśleć o przyjęciu Euro. Ja nie będę wtedy widział problemu, ale oczywiście nie wydarzy się to na pewno w ciągu najbliższych lat bo nie ma na to po prostu szans ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 18.10.2015 o godz. 18:25.
Odpowiedz cytując