Grisza1 napisał(a):

|
Z całym szacunkiem i sympatią do naszego trenera, to moim skromnym zdaniem powinien on w dniu dzisiejszym podać się do dymisji z zastrzeżeniem, że nie zgadza się, aby zarząd jej nie przyjął. Nie strzelić gola z Koroną, która przed sezonem została prawie reanimowana z trupa i nie strzelić gola z Termaliką, która przez 3/4 meczu nie opuszcza swojej połowy. Wstyd i żenada.
|
Kazimierz Moskal nie poda się do dymisji z jednej prostej przyczyny, mianowicie jest doskonale świadomy, że to prawdopodobnie jego ostatni poważny klub, który będzie trenował aż do dość odległej przyszłości. Kłania się casus Kulawika, który wylądował w jakimś Okocimskim po intensywnym bezrobociu. Umiejętności mają dość zbliżone.
A że cenię Kazia jako wartościową wiślacką postać , to proponowałbym zostawienie go jako asystenta. Jeżeli zda sobie w końcu sprawę ze swoich warsztatowych ograniczeń, to takie rozwiązanie byłoby dobre dla wszystkich.
"Za co?" Co się bardziej opłaca: trzech trenerów, czy spadek?