|
Z całym szacunkiem i sympatią do naszego trenera, to moim skromnym zdaniem powinien on w dniu dzisiejszym podać się do dymisji z zastrzeżeniem, że nie zgadza się, aby zarząd jej nie przyjął. Nie strzelić gola z Koroną, która przed sezonem została prawie reanimowana z trupa i nie strzelić gola z Termaliką, która przez 3/4 meczu nie opuszcza swojej połowy. Wstyd i żenada.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|