|
Nie rozumiem niekonsekwencji niektórych użytkowników forum. Jak Wisła dostaje w dupę to jest to wina piłkarzy, jak Lech dostaje w dupę to jest to wina Skorży. Jakie macie podstawy, żeby twierdzić, że Moskal jest lepszym trenerem niż Skorża? Od razu powtórzę, żeby nie naciąć się na internetowych napinaczy, jestem zwolennikiem pozostawienia Moskala na stanowisku, ale jeśli zmiana jest kwestią nieodwołalną z zadowoleniem przyjmuję fakt, że może być to Skorża
|