Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10093
Stary 09.10.2015, 21:14
WislaFan123 napisał(a):Wyświetl post
TF zobowiazana jest do końca roku pozbyć się większościowego udziału w Wiśle, także przykro mi ze studze Twój optymizm..
Czy jest możliwe, że TF zostawia sobie 49% udziałów, a BC jako osoba prywatna przejmuje 51%?
Odpowiedz cytując