wygladajacyzzachmury napisał(a):

|
tyle ze studentom nic te nazwiska gwiazd nie mówią, o ile wogole ktoś tych studentów z nimi zapoznał. połowa z nich grała jak studenci kończyli podstawówkę w swoich wioskach a druga połowa jak kończyli przedszkole. Tu akcja marketingowa powinna być w głównej mierze skierowana do osób, które mają teraz po 40-50 lat i oglądali te gwiazdy, kiedy sami chodzili na mecze (i pewnie w większości już nie chodzą, lub odwiedzają stadion sporadycznie) A tych osób nie przyciągnie się facebookiem i filmikami na głownej....
|
Tyle ze na plakatach nie masz wypisanych nazwisk. Tylko informacja, że mecz Wisły z Gwiazdami.
I nie mów mi, ze ludziom nie mowia nic nazwiska Sobolewski, Marcelo, Majdan, Kłos...