Wyświetl pojedynczy post
jonaf
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#653
Stary 06.10.2015, 22:46
wygladajacyzzachmury napisał(a):Wyświetl post
tyle ze studentom nic te nazwiska gwiazd nie mówią, o ile wogole ktoś tych studentów z nimi zapoznał. połowa z nich grała jak studenci kończyli podstawówkę w swoich wioskach a druga połowa jak kończyli przedszkole. Tu akcja marketingowa powinna być w głównej mierze skierowana do osób, które mają teraz po 40-50 lat i oglądali te gwiazdy, kiedy sami chodzili na mecze (i pewnie w większości już nie chodzą, lub odwiedzają stadion sporadycznie) A tych osób nie przyciągnie się facebookiem i filmikami na głownej....
Tyle ze na plakatach nie masz wypisanych nazwisk. Tylko informacja, że mecz Wisły z Gwiazdami.

I nie mów mi, ze ludziom nie mowia nic nazwiska Sobolewski, Marcelo, Majdan, Kłos...
Jazda , Jazda , Jazda Biała Gwiazda!!
Odpowiedz cytując