Wyświetl pojedynczy post
Davss875
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 04.10.2015, 09:44
Rafal-SWL napisał(a):Wyświetl post
walic ile fabryka dala? tak jak Jankowski z Koroną? a może tak jak w Łęcznej? bezmyślnie ale za to mocno i z kapy... no prosze Cię człowieku...
Czyli to co oni robią wdg ciebie jest dobre? Bawią się w Barcelone. Boją się uderzać z dystansu, tylko jeden drugiemu podaje, kombinują jak koń pod góre i zazwyczaj ...uj z tego wychodzi już w nie jednym meczu.
Jakby Jankowski trafil z Korona to pewnie bys go chwalił pod niebiosa Czlowieku, a tak po nim jezdzisz! Jak nadarza się okazaja trzeba uderzać, a nie bawić się w 1000 podań, bo to nie ma sensu!
Odpowiedz cytując