Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1654
Stary 04.10.2015, 00:39
pomeran napisał(a):Wyświetl post
Mam tylko pytanie do fanatyków Moskala, tych od 1906 % poparcia po kolejnej juz 736294 frajerskiej stracie pkt. Co musi sie stać żebyście powiedzieli - ' tak, czas na zmianę' .
Splacic dlugi, zrobic zyski w hurraoptymistycznym wariancie. W wariancie bardziej przyziemnym - miec kase na oplacanie dwoch bylych ( Moskali Smuda ) i zatrudnienie trzeciego, potem czwartego etc etc