Heero napisał(a):

|
Not sure trolling or just stupid [...]
|
Chciałeś błysnąć? Nie wyszło.
Heero napisał(a):

[...] Dobry mecz Wisły pod względem taktyki, wytrącone zostały atuty Piasta czy długa piłka i szybkie ataki, nie mieli właściwie żadnej klarownej okazji do momentu bramki, która jak została strzelona? Oczywiście po kontrze...
Taka jest cena niewykorzystywania 100% okazji i tutaj Ancelotti, Mourinho czy Guardiola nie pomogą...
|
Strzału Żivca i pudła Neszpora z kilku metrów oczywiście nie zauważyłeś. Ale tak bywa, jak zamiast mecz oglądać, trzeba angielski zakuwać.