Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 03.10.2015, 22:18
Heero napisał(a):Wyświetl post
Not sure trolling or just stupid [...]
Chciałeś błysnąć? Nie wyszło.

Heero napisał(a):Wyświetl post
[...] Dobry mecz Wisły pod względem taktyki, wytrącone zostały atuty Piasta czy długa piłka i szybkie ataki, nie mieli właściwie żadnej klarownej okazji do momentu bramki, która jak została strzelona? Oczywiście po kontrze...

Taka jest cena niewykorzystywania 100% okazji i tutaj Ancelotti, Mourinho czy Guardiola nie pomogą...
Strzału Żivca i pudła Neszpora z kilku metrów oczywiście nie zauważyłeś. Ale tak bywa, jak zamiast mecz oglądać, trzeba angielski zakuwać.
Odpowiedz cytując