Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 03.10.2015, 21:54
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Piast wygrał zasłużenie, był drużyną lepszą, a przede wszystkim skuteczniejszą. Niestety, ale dopóki nasi zawodnicy nie zaczną podejmować decyzji o strzałach (także, a może przede wszystkim zza pola karnego) miast kombinować do momentu straty piłki, dopóty będziemy tracić punkty. Mam nadzieję, że Kazkowi będzie dane to wytłumaczyć (i przetrenować) swoim zawodnikom w spokoju podczas dwutygodniowej przerwy reprezentacyjnej.
Not sure trolling or just stupid...

Dobry mecz Wisły pod względem taktyki, wytrącone zostały atuty Piasta czy długa piłka i szybkie ataki, nie mieli właściwie żadnej klarownej okazji do momentu bramki, która jak została strzelona? Oczywiście po kontrze...

Taka jest cena niewykorzystywania 100% okazji i tutaj Ancelotti, Mourinho czy Guardiola nie pomogą...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując