Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.09.2015, 19:32
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
co ten komunikat oznacza w praktyce? wszyscy byli zawodnicy (Jaliensy, Nunezy i inne Dudki) już spłaceni, wszystkie wynagrodzenia na bieżąco? coś zbyt cukierkowo to brzmi
Obecne zobowiązania nie dotyczące tego z wniosku licencyjnego tj z okolic Kwietnia. Większość zawodników od tamtego okresu, czyli od pół roku nie zobaczyła złotówki na koncie. Wszystko było robione, aby mieć kase na spłate zobowiązań z wniosku, ale m.in to 16mln zadłużenie bierze się właśnie z jeszcze większych zaległości niż zawodników niż dotychczas... Finansowo jest tragedia, na skyboxach nie ma nowych firm, tylko kilku nowych drobnych reklamodawców...
Odpowiedz cytując