siemstein napisał(a):

|
Liczę na to, że (jeśli wszystkie sensacje z dzisiaj okażą się prawdą) wpływy do klubu będą bardziej zdywersyfikowane i stan spółki nie był zależny od jednej firmy czy jednego inwestora.
|
Lepiej przecież jak właścicielem jest jakiś konkretny,ogarnięty podmiot niż na przykład taki cyrk na kółkach jak w Lechii. Tam większość udziałów ma Lechia Investment, która to należy do szwajcarskiej spółki,a właścicielem tejże jest grupa zrzeszająca kilkaset kancelarii prawniczych,a nad tą grupą piecze sprawuje prezes Benfiki. Nasprowadzali już ponad 40 kopaczy i tak wybierają hajs,piorą mamonę...żenada.
Swoją drogą do dziś się nie wyjaśniło skąd Leśny i Miodulski wzięli pieniądze na 7.