Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1472
Stary 28.09.2015, 22:13
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą, nawet po wycofaniu się Cupiała, napis Tele-Fonika może pozostać na koszulkach, oczywiście na innych zasadach, sponsorskich i zapewne z mniejszymi przelewami dla Wisły. No chyba, że Tele-Fonika nie może w ogóle angażować się w akcje sponsorskie
Ne wiem na ile to potwierdzone informacje, ale tele fonika od 2 lat nie przelała na konto Wisły ani złotówki. Sponsor z nich w tym momencie żaden.

Poza tym nie wiem jak to wygląda w klubach na zachodzie, ale ile klubów tak jak my posiada dług właścicielski który jest oprocentowany zwiększającym tym samym zadłużenie klubu?

Jeśli Cupiał (telefonika) nie zrobią manewru jak kiedyś ITI (umorzenie według różnych informacji 150-180 mln), to nigdy nikt poważny w Wisłę nie zainwestuje.
Odpowiedz cytując