Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 26.09.2015, 08:03
W tym meczu wyszły znowu na wierzch braki kadrowie. Co z tego, że zdominowaliśmy środek pola, że Korona uskuteczniała przez większość meczu obronę Często....eeeee Kielc, skoro - jak już wcześniej zostało napisane - nie ma dobrych uderzeń z dystansu ?
Brakuje drugiego skrzydłowego - Boguski mógłby spokojnie grać zamiast Jankowskiego na swojej optymalnej pozycji, a Jovic miałby z kim grać.
Co do frekwencji - piątek i poniedziałek ( jeszcze o 18 ) to jest dla sporej części pracujących bardzo niewygodny termin. Ja akurat spokojnie zdążyłem ( gorzej było z powrotem - pozdrawiam zmotoryzowanych ) ale ja nie mam szefa nad sobą...
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując