Temat
:
[X kolejka] WISŁA Kraków - Korona Kielce, 25 września, godz.18:00
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
18
25.09.2015, 18:53
Naprzeciwko nie patałachy kompletnie nie wiedzące co mają robić (a może i grające na zwolnienie trenera) i czar pryska. I pytanie co z Kaziem powraca.
Szkoda, miałem nadzieję na przyjemniejszy początek weekendu.
arti