W porządku! Dzięki! Mam nadzieję, że prezent w postaci biletu na sektor C nie tylko się spodoba ale przede wszystkim nie będzie się martwił niczym i stresował, bo wiadomo to w końcu sektor C i mam nadzieję, że trzeba naprawdę bardzo się starać, żeby ktoś tam komuś zwrócił uwagę nawet jeśli jest 1 raz

Po prostu nie chciałbym, żeby się stresował a wspominał z przyjemnością
