Wyświetl pojedynczy post
DrNo
Junior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 21.09.2015, 12:29
W porządku! Dzięki! Mam nadzieję, że prezent w postaci biletu na sektor C nie tylko się spodoba ale przede wszystkim nie będzie się martwił niczym i stresował, bo wiadomo to w końcu sektor C i mam nadzieję, że trzeba naprawdę bardzo się starać, żeby ktoś tam komuś zwrócił uwagę nawet jeśli jest 1 raz Po prostu nie chciałbym, żeby się stresował a wspominał z przyjemnością
Odpowiedz cytując