Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
lechu
Member
Od: 09.2004
Skąd: Skawina
Offline
#
11941
17.09.2015, 18:32
Usiłuję zakupić bilet na mecz z koroną, i nie działa opcja zapłać teraz :/ ktoś wie co może być przyczyną ? (regulamin sprzedaży zaakceptowany) ta sama sytuacja przy próbie na kompie i na komórce
lechu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lechu
Znajdź inne posty napisane przez lechu