Wyświetl pojedynczy post
MJ
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33211
Stary 17.09.2015, 11:05
Fuks napisał(a):Wyświetl post
przydałoby się wkleić jeszcze Dorna. Bo on mówił z sensem o tym jak sytuacja wygląda.

My teraz Niemcom i UE powiemy nie, to nic w najbliższej przyszłości nie załatwimy w Europie po swojej myśli. Nic.

Lech Kaczyński też wiele mówił przed prezydenturą i na jej początku, ale też dość szybko zauważył, że jak sam wszystko oprotestowywał i się nie zgadzał, to jak sam chciał coś przepchnąć i osiągnąć to inni z kolei robili to samo, na zasadzie "skoro byłeś taki cwany, to my też Ci teraz nie wyrazimy zgody". I przykładowo traktat lizboński podpisał bez obiekcji.

I PiS po dojściu do władzy w żaden sposób nie będzie w stanie trzymać się tego stanowiska, które Kaczynski zaprezentował.
A dlaczego nie? TL to była presja całej Europy, wszyscy w końcu podpisali.

W sprawie imigrantów już jest całkowite Nie kilku Państw - np Dania stwierdziła po prostu że nikogo nie przyjmie. Słowacja też nie ma zamiaru nikogo przyjmować. Nie jesteśmy w tym przypadku sami z Czechami, jak było w przypadku TL.

P.S

Biedny "uchodźca"

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...?ticaid=11599c
Ostatnio edytowane przez MJ : 17.09.2015 o godz. 11:58.