bridgeburner napisał(a):

A kto nie reagował cala pierwsza polowe, jak gralismy najgorsza polowke w historii nowożytnej Wisły ?
Cywka z Uryga sie nadawali do zmiany po 30 minutach
Dlaczego nie wpuscil na koncowke Kuczaka albo Marszalika, gorzej by zagrali?
dlaczego gralismy do konca 4 obroncami gdy Lęczna od 70 minuty nie przekraczala polowy?
jakby Moskal nie był zasłużonym piłkarzem to by byl juz wywieziony na taczce
No chyba, ze faktycznie taki jest plan, zamiast popadania w przecietnosc celujemy w przyszlym sezonie w wygranie ligi.
Pierwszej
|
Skończ p...ć kocopoły. Nie reagował? A co miał trzy zmiany zrobić w 10 minucie? Spieprzył wystawiając do składu Cywkę i Urygę którzy jak wiadomo nie potrafią prosto kopnąć piłki. To jego podstawowa wina. Reszta to korba we łbach piłkarzyków.
Mamy trzy punkty do trzeciego miejsca, o jakiej pierwszej lidze mówisz? A wywozić go na taczce próbują już od pierwszego meczu... kibice z koziej dupy.