Wyświetl pojedynczy post
bridgeburner
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 14.09.2015, 19:08
FraMat napisał(a):Wyświetl post
odpier...cie się od Moskala, patafiany.
To Moskal podał do tyłu do Świerczoka?
To Miskal nie strzelkił karnego?
Zacznijcie rozliczać piłkarzyków i zarząd.
A kto nie reagował cala pierwsza polowe, jak gralismy najgorsza polowke w historii nowożytnej Wisły ?
Cywka z Uryga sie nadawali do zmiany po 30 minutach
Dlaczego nie wpuscil na koncowke Kuczaka albo Marszalika, gorzej by zagrali?
dlaczego gralismy do konca 4 obroncami gdy Lęczna od 70 minuty nie przekraczala polowy?
jakby Moskal nie był zasłużonym piłkarzem to by byl juz wywieziony na taczce
No chyba, ze faktycznie taki jest plan, zamiast popadania w przecietnosc celujemy w przyszlym sezonie w wygranie ligi.
Pierwszej
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
Odpowiedz cytując