Znowu zaczynacie od porażek krawaciarzy

? To już jest żałosne i brzmi coraz bardziej jak pasiaki.
Co do Lecha to po prostu ma bezjajecznych zawodników, którzy skupiają się na oknie wystawowym zwanym LE. Tyle i aż tyle. Zakwalifikują się do pierwszej 8 i po podziale znowu skończą na miejscach 1-3.
Piast i znajomi spuchną bo tak to już jest.