Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1298
Stary 13.09.2015, 13:49
Znowu zaczynacie od porażek krawaciarzy ? To już jest żałosne i brzmi coraz bardziej jak pasiaki.
Co do Lecha to po prostu ma bezjajecznych zawodników, którzy skupiają się na oknie wystawowym zwanym LE. Tyle i aż tyle. Zakwalifikują się do pierwszej 8 i po podziale znowu skończą na miejscach 1-3.
Piast i znajomi spuchną bo tak to już jest.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując