Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71820
Stary 13.09.2015, 11:14
s1mone Kolejny twój post o niczym. Poza kompleksami wobec tych co dali ostatnie MP Wiśle Kraków, nie przedstawiasz zupełnie nic, ZERO ARGUMENTÓW. Liczne emotikony wskazują tylko na twój dziecinny wiek i mają ukryć intelektualną pustkę. "Brednie z kosmosu" zaś to twoje puste merytorycznie posty o niczym. Ja zaś w odróżnieniu od ciebie operuję wyłącznie faktami i te bronią się same, słowem fakty przeciw twoim komplekson antyzachodnim, musiały dać taki efekt, iż spór przegrałeś.

Co do zatrudnienia, RM po Wiśle Kraków pracował 2 razy w lidze holenderskiej w najwyższej lidze rozgrywkowej, prowadząc tam kluby, z pierwszym całkiem nieźle (W sezonie 2011/2012 Groningen było na 14 miejscu, pod koniec sezonu 23.05. 2012 ekipę objął RM. W kolejnym 2012/2013, było już na miejscu 7, po którym RM. zakończył pracę z tym zespołem), z drugim słabo czyli spadek, tak czy owak, robił coś o czym absolutnie wszyscy polscy trenerzy mogą sobie tylko pomarzyć. SV zaś ma już za sobą ciekawą karierę piłkarską, był też dobrym dyr. sportowym w PSV i Wiśle Kraków (obie te drużyny zdobywały wówczas mistrzostwa ligi), biorąc pod uwagę ich osiągnięcia i ich zarobki, wielu chciałoby być na takim bruku jak oni. Dla przykładu Smuda wziął z pocałowaniem ręki pracę w II lidze niemieckiej, ciekawe gdzie teraz znalazłby zatrudnienie np. Skorża, czy zechciałby go jakiś holenderski klub, choćby z dołu tabeli, jak było 2 razy po pracy w Wiśle z RM.

PS. Poza MP i przyzwoitą grą w pucharach, to jak grali za RM, tacy piłkarze jak Melikson, Biton, Małecki czy Wilk, a jak grali po RM, przy innych trenerach w Wiśle też mówi samo za siebie.

Wszystkim tym którzy dali MP Wiśle Kraków należy się szacunek, bez względu na paranoje różnych nawiedzonych niby kibiców. Szanuje dobrą pracę absolutnie wszystkich, tak Smudy, Lenczyka, Kasperczaka, Maaskanta, czy Skorży czy innych. Co więcej, we współczesnej piłce nożnej, jeśli Wisła chce uzyskać coś więcej niż kolejne MP, to potrzebuje spokoju ze strony właściciela i kontynuacji w zatrudnianiu ludzi z zachodnim doświadczeniem piłkarskim, innej drogi dogonienia zachodniej piłki nie ma.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
a jak @milosz jak wchodzisz po imprezie po 3 w nocy na forum już wiedz, że to nadaje się do leczenia
Z Wisły ciężko się wyleczyć, co gorsza ja nawet tego nie próbuje robić, narka.
Ostatnio edytowane przez milosz : 13.09.2015 o godz. 12:46.
Odpowiedz cytując