wiesniak842 napisał(a):

|
No to sobie sprawdz posta z 19 czerwca gdzie pisiorek kerimek wrzuca linka z jakze niezaleznej niezaleznej.pl na temat nagrody od Szechtera dla Bronka. Wiecej mi sie nawet nie chce szukac.
|
He, he ,nagroda szechtera dla bula , to było wydarzenie ,aż się łza w oku kręci. Kilka razy przekładane z wiadomych względów , w końcu wręczone? bo nie kojarzę . Pomyśl pominąć coś takiego to się nie godzi.Na ten moment nagrodę dla Kaczyńskiego potępił w niewybredny sposób cimoszewicz,niesiołowski, pól urbanoplatfusów i wiesniak842. Fajne towarzystwo , nie sądzisz? Gratulacje
A tutaj próbka jakże z niezależnej wpolityce.pl
http://wpolityce.pl/polityka/264795-...-opryszek-roku