Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33122
Stary 09.09.2015, 19:24
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
No to sobie sprawdz posta z 19 czerwca gdzie pisiorek kerimek wrzuca linka z jakze niezaleznej niezaleznej.pl na temat nagrody od Szechtera dla Bronka. Wiecej mi sie nawet nie chce szukac.

He, he ,nagroda szechtera dla bula , to było wydarzenie ,aż się łza w oku kręci. Kilka razy przekładane z wiadomych względów , w końcu wręczone? bo nie kojarzę . Pomyśl pominąć coś takiego to się nie godzi.Na ten moment nagrodę dla Kaczyńskiego potępił w niewybredny sposób cimoszewicz,niesiołowski, pól urbanoplatfusów i wiesniak842. Fajne towarzystwo , nie sądzisz? Gratulacje

A tutaj próbka jakże z niezależnej wpolityce.pl

http://wpolityce.pl/polityka/264795-...-opryszek-roku
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 09.09.2015 o godz. 19:32.