Griszka30KR napisał(a):

Widze,ze nastepny pisuar....
Zamilcz człowieku,bo nie wiesz co czynisz.
|
palikmiot czy kuc ? bo nie wiem z kim mam nieprzyjemność
IncognitoTSW Czy czasem Prezydent Duda już tego nie zrobił
http://niezalezna.pl/70697-prezydent...lem-imigrantow , może to nie jest twarde nie jak sobie wyobrażamy ale na początek coś jest. Na botoksa chyba nie liczysz ?
Co do Krynicy to sygnał od biznesu , urbanoplatfusiarnia w ścieku i rynsztoku. Nie było chyba innych kandydatów, bo wynik był 29 za , 0 przeciw.