|
Jaki pracodawca?
Ja też pamiętam, ale pamiętam też że wtedy każdy stał z odliczoną gotówką i transakcja następowała z ręki do ręki bez "wbijania" biletu do systemu komputerowego, oraz bez drukowania paragonów.
Zapytaj się po co są KK tych którzy wpadli na pomysł wprowadzenia ich.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
|