Wyświetl pojedynczy post
Padre1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#238
Stary 05.09.2015, 16:37
Jaki pracodawca?

Ja też pamiętam, ale pamiętam też że wtedy każdy stał z odliczoną gotówką i transakcja następowała z ręki do ręki bez "wbijania" biletu do systemu komputerowego, oraz bez drukowania paragonów.

Zapytaj się po co są KK tych którzy wpadli na pomysł wprowadzenia ich.
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
Odpowiedz cytując