IncognitoTSW napisał(a):

Twoje posty są idealnym dowodem na to, że ciepła twarz PiS-u to tylko przykrywka.
Podejmę z chęcią dalszą dyskusję, jeśli ustosunkujesz się do postu #33499, bo sprytnie to zakrzyczałeś lawiną słownictwa wzorowaną na Niesiołowskim.
|
Hehehehe ciepła twarz pisu, chyba chłopie śniesz. Kłamacz pyszczy i prowokuje zachowuje się jak burak, a potem się żali że jej nikt nie zaprasza

. A lemingi tobie podobne próbują normalnym wciskać, że takie burackie zachowanie to norma. Więc nie licz na to, że ktoś będzie Cie traktował kulturalnie bo jak się włazi między wrony trzeba krakać tak jak one. Poniał? Moje tłumaczenia Ci oczywistości zakończyłem dowodząc, że kłamiąc manipulujesz. Całe szczęście poziom tej manipulacji jest depresyjny i przynosi skutek odwrotny zamierzonemu, więc nie zrażaj się i kontynuuj
Widział ktoś może owiany już legendą nowy spot PiSu? Bo podobno jak podała radiowa trójka "platforma jest oburzona"

a to nieźle wróży...