sergio napisał(a):

|
Incognito niezły z Ciebie aparatczyk. Jakby Ci Kopacz nasrala na głowę pewnie byś powiedział że deszcz pada.
|
Mało tego poprosiłby o jeszcze bo to bardzo odświeża. Tak właśnie reagują lemingi. Jak dostaje kopa w dupę to się cieszy bo przecież mógł dostać kopa w pysk...
IncognitoTSW napisał(a):

To na zadanie domowe znajdź mi tu post, w którym piszę dobrze o Kopacz
|
Zrozum, że wszyscy widzą jak się wijesz propagandzisto, to że nie piszesz dobrze o Kopacz nie zmienia faktu, że nieudolnie próbujesz zrównywać jej prostackie zachowanie ze zgodnym z protokołem zachowaniem Prezydenta Andrzeja Dudy. Co jest po linii prawdziwych prawicowców z pod rusofilskich sztandarów niejakiego korwina. Stara śpiewka PO=PiS. Więc nie dziw się, że zostałeś zdemaskowany bo pewnych idiotyzmów nie da się wmówić. Chyba że lemingom, ale tutaj to ginący gatunek...