Gwiaździsty napisał(a):

To jest skandal, chyba jesteśmy jedynym państwem w Europie, w którym miedzy dwoma największymi miastami nie ma autostrady. A tu jeszcze pod znakiem zapytania stoi zwykła ekspresówka !
Tak Kopacz, to jest właśnie ruina, ten wyjazd z takiego miasta jak Kraków do stolicy kraju. Od kilkudziesięciu lat nic się nie zmieniło.
|
Tym bardziej, że ostro z robotą ruszyło świętokrzyskie. Na wysokości Kielc, obwodnica bardzo przyjemna w jeździe samochodem. Mam nadzieję, że wreszcie coś ruszą u nas.
Z wiadomości napawających optymizmem znalazłem jeszcze coś takiego, chociaż czytając komentarze to widzę, że krytyki też nie brakuje...
Cytat:
Kraków Airport. Wielkie inwestycje dobiegają końca
Trwają prace wykończeniowe w nowym terminalu. Pierwsi pasażerowie mają z niego skorzystać we wrześniu. Wcześniej obiekt zostanie przetestowany przez setki osób. Mają oni sprawdzić, czy oznakowanie dla pasażerów nie sprawia trudności i jest jasne.
|
http://www.strefabiznesu.gazetakrako...obiegaja-konca