Gwiaździsty napisał(a):

No własnie, nie za bardzo czaję tą wschodnią obwodnicę (prośba niech ktoś objaśni mi ją skrótowo co ma dać). Skoro z A4 dojeżdżajac do Krakowa jest odbicie na Zakopane i do Węzła Opatkowickiego czyli na południe Krakowa jedzie się autostradą, to chyba to co projektują dubluje tą trasę ale w mieście ? Nie za bardzo kojarzę co to ma dać, przy tak ogromnych kosztach (tunel).
Ja sam zainteresowany jestem północną obwodnicą, która domknęła by ring wokół Krakowa ale można nia nią czekać jak na Godota.
.
|
Skrótowo Ci to objaśnię...jedź na most Wandy obojętnie z którego kierunku w godzinach szczytu to będziesz wiedział o czym piszę...

w obu kierunkach mostu obok elektrociepłowni w Łęgu jak się skończą wakacje wcale nie będzie lepiej...Muszą powstawać alternatywne trasy bo niedługo grozi nam paraliż...