Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 27.08.2015, 00:04
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Liczka za Kasperczaka kiedys to tez byla kpina a jednak...

nic mnie juz nie zdziwi ,nie zaskoczy ,dopoki ludzie pokroju Zdziska K. "doradzający" Cupialowi beda w tym klubie.
Skąd w ogóle temat Plevnika?