Wyświetl pojedynczy post
ZawszeSztywny
Senior Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32815
Stary 26.08.2015, 16:15
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jedno to jest Kukiz i to co robi a drugie to to jak ta kobieta, niby dziennikarka się zachowuje. Ty oczywiście nie zauważyłeś tej drugiej sprawy bo jesteś zaślepiony PiSem. Ale podpowiem ci, Pani Katarzyna chyba pobiła stronniczością niejedną Stokrotkę. Chamski sposób prowadzenia wywiadu niczym u Gugały czy Lisa. A PiSem tak od tej Pani jebie, że szkoda gadać.
Tak właśnie będzie wyglądał świat PiSu. Po prostu zamienią się świnie przy korycie, dziennikarze, elity itd i chamy z napisem na czole PiS będą żarły z tego koryta.
Opinia M.Majewskiego, który tydzień przed wyborami samorządowymi ujawnił kilometrówki i wypad do MAdrytu posłów PiS i jego opinia nt. wywiadu Hejke z Kukizem
Cytat:
Nie znam, nie koleguje się. Nigdy nie zamieniłem 2 słów. Poza drobiazgiem bardzo dobra rozmowa w wykonaniu Katarzyny Hejke.
Cytat:
Niepotrzebna uwaga Hejke o Olejnik i uwaga, że Kukiz mówi jak Kopacz. Reszta super. Bardzo dobry wywiad.
https://twitter.com/MajewskiMichal/s...97392324308993

Dla przypomnienia dodam, że za rządów PiS-u pracę w TVP dostał T.Lis - główna tuba medialna PO Program też miał Ziemkiewicz. Dziś trudno szukać tam dziennikarza o poglądach konserwatywnych nie licząc Ziemca z Wiadomości (jego pewnie ratuje ten wypadek co miał i jak wyszedł z niego) i Pospieszalski, którego program zdejmowano X razy jak był niewygodny.

PS.