Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32801
Stary 25.08.2015, 08:23
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jedno to jest Kukiz i to co robi a drugie to to jak ta kobieta, niby dziennikarka się zachowuje. Ty oczywiście nie zauważyłeś tej drugiej sprawy bo jesteś zaślepiony PiSem. Ale podpowiem ci, Pani Katarzyna chyba pobiła stronniczością niejedną Stokrotkę. Chamski sposób prowadzenia wywiadu niczym u Gugały czy Lisa. A PiSem tak od tej Pani jebie, że szkoda gadać.
Tak właśnie będzie wyglądał świat PiSu. Po prostu zamienią się świnie przy korycie, dziennikarze, elity itd i chamy z napisem na czole PiS będą żarły z tego koryta.
Rozumiem, ze powinna siedzieć w półprzysiadzie z rozdziawionymi ustami słuchając jak Kukiz wali ogólnikami. Każda próba dociśnięcia go typowym sprawdzam, powodowała , ze gościu zaczynał się irytować bo poza hasełkami nie ma kompletnie zielonego pojęcia o czym mówi. Jego międolenie i porównywanie się ze Stanami Zjednoczonymi, Anglą, Nową Zelandią z Polską w kwestii finansowania partii było lekko półśmieszne. Gdy Gójska-Hejke uzmysłowiła mu że stworzy to system oligarchiczny jak np. na Ukrainie czy Rosji, gdzie oligarchowie finansowac będą partie, które z kolei pitrasić będa ustawy pod ich zamówienie, to udawał, ze nie wie o co chodzi.
I tu nie chodzi o nią, Każdy dziennikarz, który zada mu szczegółowe pytania doprowadzi do wrzenia tego polityka z knajackimi manierami. Widać, ze sondaż poniżej 5 % zszargał mu nerwy, chociaż udaje, ze ma gdzies sondaże.
Tak jest panie Kukiz tere fere kuku.